Workshop: Základy Drupal 8

Príď si vyskúšať, ako sa robia weby pomocou Drupal 8. Počas 6 hodín vyrobíš jednoduchý informačný systém, na ktorom sa naučíš prvé kroky práce s Drupal 8.

Viac informácií o Drupal 8: https://goo.gl/mNHcnw

Pre koho je workshop určený

Workshop je určený pre každého, kto sa chce oboznámiť s Drupal 8. Nie je sa čoho obávať, všetko sa bude len naklikávať. Stačí si priniesť vlastný notebook a všetko ostatné už môžeš nechať na organizátoroch.

VSTUP JE ZDARMA – treba sa registrovať: https://goo.gl/veP8xS

Workshop je zdarma, je to akcia v rámci Drupal 2016 Global Training Days(https://goo.gl/nXfd6u), ktoré sa konajú po celom svete. Cieľom je oboznámiť s Drupalom ľudí, ktorých tento systém zaujme a ukázať im základy.

Čo sa naučíš

Naučíš sa naklikať v Drupal 8 jednoduchý web. Bude mať dva typy obsahu, jeden z toho bude kompletne vytvorený na workshope, správa kategórií, vlastný blok, samozrejme aj vlastné zobrazenie dát pomocou modulu views a veľa ďalšieho.

Miesto a organizátor

Bude to v Študentský Domov Mladosť (Karlova Ves). Organizátor workshopu je Slovenská Drupal Asociácia.

Oplatí sa prihlásiť?

Čo hovoria bývalí účastníci? ..toto nám odkázali:)

  • Vdaka za perfektny trening :)
  • Ďakujem za pekné podujatie.
  • Vdaka za Vasu snahu a za zorganizovanie kurzu
  • Super! Milí organizátori, snažili sa všetko popísať a vysvetliť, všetko OK (vrátane prostredia – i keď spočiatku som mal obavy ohľadom jeho výberu – ŠD Mladosť hrôza, avšak miestnosť v pohode).

Ako sa prihlásiť a ďalšie detaily

Zatiaľ máme voľné miesta, ale kapacita je obmedzená, tak neváhaj. Vypíš formulár na Google (https://goo.gl/veP8xS) a my sa ti včas ozveme.

Ak chceš sledovať aktuálne veci, pozri na facebook event